Böyle Bir Skandal Görülmedi! Ölen Amcasını Bankaya Getirerek Kredi Çekmeye Çalıştı, O Anlarda Kamera Kayıttaydı!

Skandal olay Brezilya’da meydana geldi. Bir kadın bankaya tekerlekli sandalyede bulunan amcasını getirdi. 3 bin dolar kredi çekmek isteyen kadın adamın kafasını dik tutarak önündeki kağıtları imzalamasını istiyor. Ancak banka çalışanları durumdan şüphelenerek adamın iyi olmadığını, renginin kendinde olmadığını belirtiyor.

BİRKAÇ SAAT ÖNCE ÖLDÜĞÜ BELİRLENDİ!

Kadın ise “O böyledir. Hiçbir şey söylemiyor” yanıtını verdi. Çalışanları olayın üzerine polise ihbarda bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri 68 yaşındaki Paulo Roberto Braga isimli adamın birkaç saat önce öldüğünü belirledi.

Polis şefi Fábio Luiz “Krediyi ona imzalatıyormuş gibi davranmaya çalıştı. Zaten bankaya ölü olarak girdi” dedi. “Asıl önemli olan, diğer aile üyelerinin kimliğini belirlemek için soruşturmaya devam etmek ve bu kredi hakkında daha fazla bilgi edinmek.”

Polis, kadının aslında yeğeni olup olmadığı ve dolandırıcılık girişimine başka kişilerin katılıp katılmadığı da dahil olmak üzere yaşlı adamın ölüm koşullarını araştıracaklarını söyledi.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Görüntüler Brezilya’da gündem oldu. Portekizce ceset anlamına gelen ‘kadaver’ kelimesi Brezilya X’te en çok konuşulan konu haline geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x